Zabiegi HighTech
Focus RF+

Posiadamy najnowocześniejszy system wykorzystujący fale radiowe [ RF ] do szerokiej gamy zabiegów: liftingu i wygładzania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu i kształtowania sylwetki.

LIFTING

Urządzenie stosowane jest do zabiegów odmładzających twarz, szyję, dłonie i dekolt. Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji i dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek.
Po zabiegu zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia się owal twarzy i koloryt cery. Spłycają się zmarszczki, bruzdy i kurze łapki. W wielu przypadkach efekt jest zauważalny już po pierwszym zabiegu, ale najlepsze skutki przyniesie poddanie się całej ich serii.

MODELOWANIE SYLWETKI

Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych, w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy.
Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

ZASTOSOWANIE FAL RADIOWYCH NA CIAŁO

Fale radiowe to bezinwazyjna redukcja komórek tłuszczowych, teraz także w połączeniu z likwidacją cellulitu. Selektywne podgrzanie warstwy tłuszczowej przebiega bez wpływu na otaczające tkanki. Dodatkowo zwiększa metabolizm, zapewniając usuniecie tłuszczu z organizmu.
• Redukcja cellulitu
• Zmniejszenie tkanki tłuszczowej
• Ujędrnienie ciała
• Podniesienie pośladków
• Wysmuklenie talii
• Likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
• Odmłodzenie rąk i stóp
Brzuch – najlepszy zabieg w trakcie odchudzania, po odchudzaniu i dla Pań po ciąży.
Uda – najlepszy zabieg antycellulitowy na uda, dający szybki i trwały efekt.
Do serii zabiegów na ciało, polecany jest drenaż limfatyczny BOA MAX, co pozwala na pozbycie się złogów tłuszczowych oraz oczyszczenia układu limfatycznego. Wpływa to bardzo korzystnie na uzyskanie jeszcze lepszych efektów.

ZASTOSOWANIE FAL RADIOWYCH NA TWARZ

• Podniesienie owalu twarzy i podbródka
• Ujędrnienie struktury skóry
• Spłycenie głębokich zmarszczek
• Zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
• Odbudowa kolagenu
• Zmniejszenie przebarwień
• Redukcja rozszerzonych porów, zanieczyszczeń i stanów zapalnych

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW

• Ciąża
• Stosowanie na brzuch w czasie miesiączki
• Rozrusznik serca
• Pacjent z chorobą skóry, cierpiący na zapalenie, zadrapania skaleczenia naskórka
• Stosowanie na górną powiekę, poza łukiem brwiowym
• Nowotwory skóry
• Widoczne duże żylaki
• Wysokie nadciśnienie [skrajne przypadki]
• Złote nici [dopiero po okresie dwóch lat od zabiegu]
• Nowotwory aktywne
• Przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej
Każdy zabieg w naszym gabinecie poprzedzony jest bezpłatną konsultacją.

Nora Bode

Profesjonalny aparat OXYjet udostępnia szereg najnowocześniejszych modułów dostarczających tlen, dzięki którym oferuje doskonałe zabiegi na twarz i ciało – bez igieł, w sposób delikatny, efektywny i bezpieczny !

OXYjet – jak to działa ?

Bezbolesna pulsacyjna ciśnieniowa iniekcja tlenu, przy życiu opatentowanego aparat BODE OXYjet, stanowi łagodne, efektywne rozwiązanie dla zabiegów w obszarach ciała dotkniętych problemami kosmetycznymi.

Dzięki zastosowaniu pulsacyjnego ciśnienia tlenu, wysoce efektywne kosmetyki i czysty, stężony tlen są wtłaczane głębokie warstwy skóry – bez igieł – w sposób delikatny, skuteczny i bezpieczny!
Powstające w ten sposób głęboko w skórze zasoby składników aktywnych przez długi czas wykazują korzystne oddziaływanie. Tlen jednocześnie pełni rolę witalizującego czynnika energetycznego. Zabiegi we wszystkich problematycznych pod względem kosmetycznym obszarach – na całej twarzy, zwłaszcza delikatnej skórze wokół oczu i ust, na szyi, dekolcie i pozostałych częściach ciała – można wykonywać bezboleśnie i bez efektów ubocznych.

Zastosowanie

Dzięki zastosowaniu pulsacyjnego ciśnienia tlenu, wysoce efektywne kosmetyki i czysty, stężony tlen są wtłaczane w głębokie warstwy skóry – bez igieł – w sposób delikatny, skuteczny i bezpieczny!
Powstające w ten sposób głęboko w skórze zasoby składników aktywnych przez długi czas wykazują korzystne oddziaływanie. Tlen jednocześnie pełni rolę witalizującego czynnika energetycznego. Zabiegi we wszystkich problematycznych pod względem kosmetycznym obszarach – na całej twarzy, zwłaszcza delikatnej skórze wokół oczu i ust, na szyi, dekolcie i pozostałych częściach ciała – można wykonywać bezboleśnie i bez efektów ubocznych.

Świetne efekty można osiągać przy :
– zapobieganiu powstawaniu zmarszczek
– na cerze atroficznej
– zaburzeniach pigmentacji
– leczeniu trądziku i oczyszczaniu skóry
– korekcji sylwetki
– bliznach i rozstępach.

Bio2Light

Bio2Light to połączenie czystego tlenu, światła LED (różne długości fal) i indywidualnie dobranych aktywnych koncentratów. Bio2Light pomaga w natychmiastowej regeneracji skóry po peelingach, zabiegach laserowych, agresywnych procedurach medycznych.

 

Bio2Light w połączeniu z różnymi zabiegami kosmetycznymi i medycznym intensyfikuje leczenie prowadząc do lepszych wyników. Kolor światła widzianego (niebieski, czerwony, żółty lub zielony) wnika w głąb skóry do 10mm w zależności od długości fali (inna dla każdego koloru)

Rezultaty

kolor niebieski – działanie przeciwzapalne, kojące, przyspiesza proces gojenia

kolor czerwony – usprawnia krążenie krwi oraz pobudza metabolizm

kolor żółty – działa detoksykująco, aktywizująco, wzmacnia system ochrony skóry

kolor zielony – działa uspokajająco, normalizująco, wiąże wilgoć w komórkach

Light Sheer XC

Depilacja laserowa w Gnieźnie przy zastosowaniu jedynego w Gnieźnie lasera diodowego LIGHTSHEER XC.

Naszymi założeniami jest to, aby depilacja laserowa była

 • Bezpieczna – w swej pracy korzystamy z najwyższej klasy technologicznej laserów
 • Skuteczna – efekty depilacji laserowej są już widoczne po 3 zabiegach
 • Szybka – duża głowica lasera znacznie skraca czas trwania zabiegu
 • Przystępna cenowo – niewielki koszt depilacji i indywidualne podejście do klienta

Jak działa depilacja laserowa ?

Depilacja laserowa swe działanie opiera na zjawisku określanym jako selektywna termoliza, które jest wywoływane w mieszku włosowym. Światło lasera jest częściowo pochłaniane poprzez struktury mieszków włosowych zawierających melaninę. Zmiana światła lasera w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosów odpowiedzialnych za ich wzrost. W wyniku tego zostają zniszczone mieszki i tym samym następuje trwała utrata owłosienia.

Wynika badań potwierdzają, że depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna w przypadku włosów będących w okresie aktywnego wzrostu (anagen). W przypadku dwóch pozostałych faz – zaniku włosów (katagen) oraz spoczynku włosów (telogen) depilacja laserowa jest nieskuteczna. Dlatego, wskazane jest wykonanie minimum trzech zabiegów w odstępach co około 6 tygodni.

Laserowe zamykanie naczynek

Zamykanie naczynek jest zabiegiem, podczas którego stosuje się laser Varilite Iridex. Urządzenie to zostało nagrodzone w 2012 roku Perłą Dermatologii Estetycznej oraz posiada certyfikaty FDA i CE, które są potwierdzeniem bezpieczeństwa jego stosowania oraz skuteczności działania. Dzięki temu urządzeniu zamykanie naczynek odbywa się bezinwazyjnie. Zamknięte naczynka ulegają procesowi resorpcji, czyli wchłaniają się i następnie całkowicie zanikają. Bezoperacyjne zamykanie naczynek przy użyciu lasera to doskonałe efekty kosmetyczne, ale również lecznicze.

Zamykanie naczynek – wskazania
 • rozszerzone naczynia krwionośne
 • pajączki – popękane naczynka włosowate
 • trądzik różowaty
 • naczynia starcze
 • naczyniaki rubinowe
Jak działa laser?

Zamykanie naczynek przy wykorzystaniu lasera oparte jest na emisji wiązki energii, która przechodzi na określoną głębokość w warstwy tkanki skórnej i zostaje częściowo wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych, czyli selektywna termoliza prowadzi do zaciskania się i niszczenia naczynka krwionośnego. W wyniki procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłonięte przez tkanki je otaczające.

Zamykanie naczynek – zalety zabiegu:

 • efekt widoczny natychmiast
 • 90% skuteczności już po pierwszym zabiegu
 • bezbolesność zabiegów z użyciem nowoczesnych laserów Varilite

 

 

 

Efekty zabiegu:

Widoczne już po pierwszym zabiegu w przypadku pojedynczych, drobnych naczynek. Jeśli skóra jest bardzo mocno zaczerwieniona, wówczas należy wykonać kilka zabiegów. Zabiegi powinny być wykonywane co 4 tygodnie. Po trzecim zabiegu przerwa może wynosić już nawet 8 tygodni. Kiedy naczynko miało dość duży rozmiar, to po jego usunięciu może wystąpić obrzęk, rumień. W ciągu kilku godzin lub dni dochodzi do ich wchłonięcia.

KRIOLIZA COOLTECH

Krioliza to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek naskórka.

Jak wygląda zabieg?
Przed zabiegiem dokonuje sie pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie zamieszcza się głowicę, która zasysa i chłodzi fałd skóry. Zabieg trwa 60 minut.

Mezoterapia PSP

PSP System (Photo-Electro Skin Poration) – Elektroporacja z fototerapią światłem LED czyli System „mezoterapii bezigłowej”, przeznaczony jest do wprowadzania w głąb skóry aktywnych składników produktów. Zastosowanie złożonych impulsów elektrycznych powoduje krótkotrwałe i odwracalne otwarcie mikroporów umożliwiając penetracje w głąb skóry właściwej. Nieinwazyjna technologia (w przeciwieństwie do klasycznej mezoterapii), komfortowe i całkowicie bezbolesne zabiegi.

 

Urządzenie umożliwia wykonywanie pięciu rodzajów zabiegów.

 • cellulit
 • lokalna tkanka tłuszczowa
 • ujędrnianie (pośladki, biust)
 • regeneracja skóry (blizny, rozstępy)
 • zmarszczki (bruzdy i zmarszczki mimiczne, zwiotczenie skóry, „worki” pod oczami)

 

PSP System (Photo-Electro Skin Poration). System elektroporacji z fototerapia światłem LED jest innowacyjną metodą wprowadzania aktywnych składników w głąb skóry. Pod wpływem działania złożonych impulsów elektrycznych następuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów umożliwiając transportowanie aktywnych substancji w głąb tkanek. Proces ten nie wywołuje zmian w budowie komórek, nie powoduje efektów termicznych. Dodatkowo, stymulujące działanie prądu eliminuje zwiotczenia. Metoda elektroporacji umożliwia transport substancji niezależnie od ich właściwości elektro-chemicznych.

PSP System wykorzystuje w programach zabiegowych trzy kolory LED: ŚWIATŁO CZERWONE (625 nm), ŚWIATŁO ZIELONE (530 nm), ŚWIATŁO NIEBIESKIE (470 nm). Energia światła LED absorbowana jest na poziomie komórkowym i w różny sposób oddziaływuje na tkanki, w zależności od zastosowanej długości fali. Ze względu na efekt biostymulacji i zwiększenie wchłaniania substancji aktywnych światło LED znakomicie uzupełnia i potęguje działanie „mezoterapii bezigłowej”.

 • cztery głowice dostosowane do różnych zabiegów ciała i twarzy
 • produkty w wygodnych i higienicznych aplikatorach typu ROLL-ON
 • w składzie produktów najnowocześniejsze substancje stosowane w medycynie estetycznej
 • głęboka penetracja aktywnych składników
 • znakomite efekty poprawy kondycji skóry
 • biostymulacja
 • eliminacja zwiotczeń
 • alternatywa dla klasycznej mezoterapii

PSP System (Photo-Electro Skin Poration) bazuje na innowacyjnej technice FOTOELEKTROPORACJI. Zastosowanie złożonych impulsów elektrycznych powoduje krótkotrwałe i odwracalne otwarcie mikroporów umożliwiając wprowadzenie aktywnych substancji w głąb skóry (elektroporacja). Połączenie elektroporacji z fototerapia LED dzięki stymulowaniu procesów leczniczych znacznie zwiększa efekty zabiegów.

Masaż próżniowy

MASAŻ PRÓŻNIOWY – najskuteczniejsza metoda usuwania cellulitu i wyszczuplania – zapraszamy na bezpłatną konsultację. Drenaż limfatyczny podczas zabiegu Body Health mobilizuje skórę, tkankę poskórną i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje nadmiar płynu międzykomórkowego nagromadzonego w obszarach obrzęku i poddanych zabiegowi. Sprawdzona, efektywna i pozbawiona ryzyka metoda terapii kształtowania ciała.

Zastosowanie w medycynie:

 • Flebologia: poprawia sytuację w syndromie niewydolności żylnej (uczucie ciężkości w kończynach).
 • Limfologia: zmniejsza obrzęki limfatyczne aktywując krążenie limfy i reabsorbcję białek.
 • Chirurgia: zmniejsza obrzęki pooperacyjne, zapobiegając powstawaniu rozrośniętych i ściągających blizn.
 • Oparzenia: zapewnia elastyczność i giętkość bliznowatym tkankom, umożliwiając większy zakres ruchu (rozciąganie).
 • Reumatyzm: zapewnia rozluźnienie mięśni i stawów, pozwalając pacjentom odzyskać sprawność ruchową. Pomaga w walce z bólem.
 • Traumatologia: pomaga w rehabilitacji algoneurodystrofii oraz w rehabilitacji pourazowej.

Tajemnica skuteczności:

 • Nieinwazyjna metoda terapii próżniowej pobudza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie.
 • Drenaż limfatyczny usuwa nagromadzone płyny w rejonach objętych schorzeniem, zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej.
 • Pobudza system krążenia tętniczego.
 • Ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru tłuszczu.
 • Modeluje kształt ciała i zmniejsza jego objętość poprzez przyspieszenie rozpadu tłuszczu w najgłębszych pokładach.
Body Detox

Body Detox – oczyszczanie organizmu z toksyn i stymulacja na poziomie komórkowym dają w krótkim czasie widoczne efekty zdrowotne i kosmetyczne. Jędrna, zdrowa skóra, smukła sylwetka, siła i witalność.

Wypróbuj Body Detox – pierwszy zabieg 50% taniej.

Detox System to rewelacyjny sposób oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym. Stymulowana jonami wodoru błona komórkowa odzyskuje równowagę energetyczna. To sprawia, że komórka powraca do optymalnej formy, a dzięki temu podstawowe czynności życiowe takie jak wydalanie, przyswajanie, itp, przebiegają poprawnie. Zabiegi stymulujące każdą pojedynczą komórkę sprawiają, że poprawia się funkcjonowanie całego organizmu.

Dotychczasowe, kilkuletnie i skuteczne stosowanie zabiegów w profilaktyce zdrowotnej i kosmetyce, przy użyciu urządzeń Bio Detox i Detox System, zostało potwierdzone monografią naukową opracowaną przez dr n. med. i techn. Andrzeja Dyszkiewicza. Testy będące wynikiem wielomiesięcznych prób na reprezentatywnej grupie osób, potwierdziły właściwości lecznicze zabiegów oczyszczających organizm.

DETOX SYSTEM został zaprojektowany dla wzmocnienia organizmu i redukcji toksyn a to może pomóc w:

 • utracie wagi
 • krążeniu
 • zmęczeniu/poirytowaniu
 • alergiach pokarmowych
 • bólach menstruacyjnych
 • bólach stawów i artretyzmie
 • funkcjonowaniu nerek i wątroby
 • słabej przemianie materii – oraz wielu innych schorzeniach