Konsultacja dermatologiczna

Konsultacje dermatologiczne prowadzi dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska, lekarz dermatolog – wenerolog, specjalista dermatologii estetycznej z wieloletnim stażem pracy.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Katarzyna Mikołajczyk-Chudzińska specjalizuje się w dermatologii leczniczej i estetycznej dorosłych oraz dzieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i za granicą. Aktywnie uczestniczy w sympozjach, kongresach i szkoleniach. Absolwentka kursów i szkoleń specjalistycznych, m.in. w zakresie wybranych aspektów dermatologii, nieoperacyjnego liftingu twarzy oraz technik laserowych, również organizowanych przez EADV.

1. Skuteczny schemat walki z przebarwieniami. 3 etapy terapii:

– krem Blending Bleeching -150zł
– Peeling Easy TCA-Pain Control (kwas trójchlorooctowy+ fenol)-550zł
– Mezoterapia RRS Whitening- 400zł

2. Nowa generacja kwasu hialuronowego w technologii V-cross:

–  Volbella-Modelowanie doliny łez i korekcja kurzych łapek 999zł- 1ml
–  Volift- modelowanie skroni, policzków, ust 999zł- 1ml
–  Voluma-wypełnienia wolumetryczne – wolumetria twarzy, uwydatnienie kości           policzkowych, modelowanie okolic skroniowych, modelowanie brody i korekcja owalu twarzy 1-2ml 999-1699zł

3. Innowacyjne nici młodości

– First Lift od 70zł/nić
o Rewitalizacja- poprawa struktury skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu,     pośladków, brzucha czy nawet nóg
– First Lift Screw od 90zł/nić
o Delikatny lifting i odnowa- do stosowania na czole, policzkach, do uniesienia konturu twarzy i wygładzania bruzd nosowo-wargowych
– First Lift Barb- lifting twarzy 2500zł
o Lifting i stymulacja- zapewnia efekt silnego liftingu i intensywnie stymuluje produkcję nowego kolagenu; odpowiednia do liftingu czoła, brwi, policzków i linii żuchwy

Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej - NOWOŚCI

1. Wypełnienia zmarszczek (korekcja fałdów nosowo-wargowych, lwiej zmarszczki, zmarszczek marionetki, zmarszczek palacza; modelowanie brody; korekcja grzbietu nosa)

a. Zabieg kwasem hialuronowym (1 ampułka)
i. Juvederm Ultra 2 /Stylage S 799zł
ii. Juvederm Ultra 3 /Stylage M 999zł
iii. Juvederm Ultra 4 /Stylage L 1099zł
b. Zabieg hydroksyapatytem wapnia (Radiesse) 0,3-0,8-1,5ml 590-1290-1790zł
2. Modelowanie owalu twarzy- JUVELIFTING
a. Zabieg kwasem hialuronowym- Juvederm Ultra 4 1699zł
3. Modelowanie ust
a. Juvederm Smile- 600-1200zł
b. Stylage Special Lips-999zł
4. Korekcja zmarszczek mimicznych toksyną botulinową- kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki poziome czoła, zmarszczki palacza (preparaty Botox,Vistabel, Bocouture)
a. 1 okolica 550zł
b. 2 okolice 1050zł
c. 3 okolice 1500zł
5. Korekcja oznak starzenia rąk (przywracanie objętości skóry grzbietowej powierzchni rąk)
a. Zabieg hydroksyapatytem wapnia(Radiesse) 0,8-1,5ml 1290-1790zł
b. Stylage Hydro max 1ml-450zł
6. Mezoterapia okolicy oczu (korekcja cieni, obrzęków powiek, wzmacnianie skóry powiek)oraz mezoterapia skóry twarzy, szyi i dekoltu (rewitalizacja skóry odwodnionej, niedotlenionej, zniszczonej i zestresowanej)
a. Dermaheal HSR – Innowacyjny koktajl rewitalizujący 299- 499-599zł
b. Stylage Hydro i Hydro Max- 299-599zł
7. Mezoterapia skóry głowy (koktajl rewitalizujący dobierany w zależności od etiologii wypadania włosów: Procaina, Biotyna, Dexpanthenol, Silica, Dermaheal HL) 250zł
8. Mezoterapia cellulitu 250- 300zł
9. Terapia nadpotliwości toksyną botulinową
a. Okolica pachowa 1500zł
b. Dłonie 1500zł
c. Stopy 2000zł

Cosmelan

Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych kuracji na przebarwienia o podłożu hormonalnym. Zabieg może być wykonywany przez lekarza lub kosmetyczkę i kosmetologa współpracujących z lekarzem, którzy odbyli odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie.

Zabieg składa się z 2 etapów:

W gabinecie
Osoba przeprowadza zabieg oczyszczający i odtłuszczający skórę, a następnie nakłada maskę Cosmelan 1, która przypomina w kolorze ciemny fluid.
W domu
Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą, po około 5 godzinach. Czas trzymania maski ustala osoba przeprowadzająca zabieg lub lekarz konsultujący, w zależności od fototypu skóry pacjenta. Następnie stosuje krem Cosmelan 2 przez 3 miesiące od zabiegu według schematu dobranego przez osobę wykonującą zabieg i specjalny krem łagodzący – Hdravital faktor K.

Czynnikami aktywnymi w preparatach Cosmelan są:
Kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu, witamina ACE, tyrosinol.
Pełen efekt jest widoczny po miesiącu.
Preparat można stosować dla każdego rodzaju skóry i przebarwień o różnej etiologii.
Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku przebarwień o podłożu hormonalnym (melasma), skóry tłustej i mieszanej, ponieważ oprócz tego, że pozwala pozbyć się plam barwnikowych, reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory i dodaje skórze blasku.

Bio-Profil gwarantuje wyłącznie jakość preparatów Cosmelan rozpowszechnianych przez firmę. Bezpieczeństwo wykonania zabiegu może zapewnić tylko wykwalifikowany specjalista.

Sesderma
logo_sesderma

To zabiegi złuszczające naskórek i zewnętrzne warstwy skóry właściwej przy użyciu różnych związków chemicznych, takich jak kwas salicylowy, pirogronowy, azelainowy, glikolowy czy migdałowy. Ta różnorodność składników pozwala specjalistom wybrać zabieg idealny dla skóry ich pacjenta.

sesderma_dna

Image Skin Care
logo_image_skin_care

IMAGE Skincare to szeroka oferta produktów: preparaty profesjonalne do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych peelingi chemiczne i zasługujące na szczególną uwagę preparaty kondycjonujące do stosowania w domu.

Preparaty IMAGE Skincare pozbawione są: parabenów, silikonów, barwników, dodatków zapachowych.

Peelingi chemiczne o pH: 2,0:

– Zabieg firmowy z witaminą C i enzymami roślinnymi
– Zabieg Acne Lift wspomagający leczenie trądziku o każdym stopniu nasilenia
– Zabieg z kwasem glikolowym i retinolem zwężający pory skóry, widocznie
wygładzający zmarszczki i wzmacniający elastyczność skóry
– Lightening Lift (kwas mlekowo-kojowy)
– Perfection Lift kwas mlekowy-salicylowy-rezorcyna-retinol-witamina C,
(komórki macierzyste z jabłoni) nowy Jessner.

image_skin_care

Filorga

Filorga Professional – orginalne podejście w dziedzinie AntiAgnig. Laboratorium Filorga zawdzięcza swój prestiż wysokiej jakości wyciągom komórkowym o silnym działaniu odmładzającym. Są one doskonale tolerowane przez komórki skóry. Zabiegi przywracające gęstość, jędrność, blask.

Warto go wykonać szczególnie przed nadejściem lata, aby odświeżyć i wygładzić skórę oraz uzyskać ładną równą opaleniznę.

Piling całego ciała, przeprowadzany przy użyciu delikatnych ruchów masażu. Istotą zabiegu jest nakładanie specjalnej emulsji złożonej z 2 preparatów: pilingu glikolowego GlyKoPeel 20 i mleczka na bazie wyciągów komórkowych. To szczególne połączenie pozwala na eliminację martwych komórek naskórka i zwiększenie penetracji aktywnych składników obecnych w mleczku. Body Peeling przywraca skórze jędrność i ładny kolor. Zabezpiecza przed wrastaniem włosków po depilacji, rogowaceniem okołomieszkowym. Wspomaga pielęgnację skóry łojotokowej pleców i dekoltu.

Efektem zabiegu jest idealnie gładkie ciało, jedwabiste w dotyku.