Solarium

SOLARIUM SUN ANGEL to synonim znakomitych efektów opalania bez ryzyka oparzenia słonecznego. Sterowany czujnikiem program opalania aplikuje tylko taką dawkę UV, jaką może w danej chwili przyjąć skóra klienta. Dzięki zmiennemu spektrum UV rezultaty opalania pojawiają się szybciej i są bardziej intensywne niż w zwyczajnych solariach. Dodatkowo klienci mogą w pełni rozkoszować się biopozytywnymi efektami działania UV.

 W odróżnieniu od naturalnego słońca spektrum UV urządzenia SUN ANGEL jest indywidualnie dopasowane.

Dzięki inteligentnemu współdziałaniu UVA i UVB możliwe jest znacznie lepsze wykorzystanie tych części spektrum UV, które odpowiadają za powstawanie opalenizny, przy jednoczesnym uniknięciu oparzenia słonecznego. Jednocześnie SUN ANGEL nigdy nie jest silniejszy od naturalnego słońca.

Trzy czynniki decydują o znakomitych efektach opalania solarium SUN ANGEL przy wykorzystaniu zmiennego spektrum UV. Istniejące w skórze pigmenty ulegają szybszemu przyciemnieniu, co powoduje że bezpośredni efekt opalenizny pojawia się wcześniej niż w tradycyjnych solariach. Dodatkowo SUN ANGEL wytwarza szybciej nowe pigmenty. A ponieważ istnieje możliwość opalania się przez 20 minut bez niebezpieczeństwa oparzenia słonecznego, czas tworzenia nowych pigmentów zostaje zmaksymalizowany.

Wraz z każdą sesją w solarium SUN ANGEL podnosi się poziom indywidualnej ochrony skóry, co powoduje że dawka UV może być zwiększana z sesji na sesję. Oznacza to atrakcyjną i trwałą opaleniznę. Oprócz tej wspaniałej opalenizny SUN ANGEL oferuje także pozytywne efekty zdrowotne: aktywację ważnej dla wielu funkcji organizmu witaminy D3, którą człowiek jest w stanie produkować tylko pod wpływem UVB.