Great Lengths - Przedłużanie włosów

Indie, kojarzące się najczęściej z herbatą, Bollywood i tanimi ubraniami, teraz oferują światu nowy towar i to najwyższej jakości: włosy.

O to opowieść o tym, jaką drogę odbywają one ze świątyń Indii do najmodniejszych salonów fryzjerskich na Zachodzie. Włosy Hindusek są pod względem genetycznym zbliżone do włosów Europejek, mają wyśmienitą jakość, a na dodatek do ich pielęgnacji kobiety nie stosują środków chemicznych. To wszystko powoduje, że włosy Hindusek są tak pożądane na rynkach światowych. Zgodnie z tradycją każdy Hindus przynajmniej raz w życiu powinien odbyć postrzyżyny w świątyni. Od paru lat włosy składane bóstwom w ofierze nie giną, ale trafiają na światowy rynek. Dokładna selekcja włosów przy zakupie, zapewnia zachowanie zewnętrznej osłonki włosa, która jest bardzo ważna dla późniejszej jakości pasemek. Włosy są wielokrotnie czesane, myte suszone i na nowo czesane – produkt finalny to piękne błyszczące kosmyki włosów zapakowane i gotowe do wysyłki. Polecą do Rzymu. Tu ma siedzibę największy ich odbiorca David Gold, założyciel firmy Great Lengths. Gold może godzinami opowiadać o tekstyliach, molekułach oraz – oczywiście – włosach i związanych z nimi wynalazkach i technologiach, jakie opatentował.

Od chwili założenia w 1991 roku jego firma gwałtownie się rozwija, Gold przyznaje, że podstawą jego sukcesu są hinduskie włosy najwyższej jakości. Do tego jego firma dokłada najnowsze technologie wypróbowane w przemyśle włókienniczym. Dlatego więc Gold ma w ofercie prawdziwe włosy do przedłużania w kolorach tęczy.

Włosy do przedłużania to produkt luksusowy, kosztowny i piękny.

Kobiety na całym świecie razem z gwiazdami Hollywood mogą wreszcie spełniać swoje marzenia o pięknych , długich i bujnych włosach. W śród nich są takie gwiazdy jak: Jennifer Aniston; Michelle Pfeiffer; Cameron Diaz; Kate Beckinsale; Lisa Marie Presley; Charlize Theron; Ashley Judd; Kim Basinger; Celine Dion; Piper Perabo; Jenna Elfman; Christina Aguilera; Nicole Kidman; Britney Spears; Sharon Stone; Pamela Anderson; Gina Gershon; Marisa Tomei; Drew Barrymore; Cindy Crawford; Brad Pitt; Angie Everhart; Hugh Jackman; Courtney Cox.

W amerykańskim show „Life presents the fabulous” sławnych i bogatych poproszono o wymienienie 40 rzeczy, które uznają za najbardziej prestiżowe i warte posiadania . Na 34. pozycji znalazły się właśnie włosy od Golda.

gt_logo01
ce

„Najlepsze w Polsce” VII Edycja 2007 Za przedłużanie i zagęszczanie włosów

W piątek 29 czerwca 2007 w sali konferencyjnej hotelu „Trawiński” w Poznaniu odbyła się uroczystość zakończenia VII Edycji Konsumenckiego konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”.

Dzięki głosowaniu konsumentów, nasza firma Great Lengths Polska otrzymała nagrodę w postaci certyfikatu „Najlepsze w Polsce” za przedłużanie i zagęszczanie włosów. Naszym nadrzędnym celem są w pełni zadowoleni klienci dlatego nic nie pozostawiamy przypadkowi.

Bardzo dziękujemy naszym klientom za zaufanie i uznanie!