KERASTASE
Pielęgnacja w 3 gestach
pielęgnacja włosów kerastase

1.Kąpiel

To pierwszy etap rytuału. Luksusowej konsystencji o wysublimowanym zapachu, dostosowanej do natury włosów i skóry głowy, towarzyszy masaż głowy, który rozbudza zmysły.

pielęgnacja włosów kerastase

2. Pielęgnacja

Skuteczna i ukierunkowana. Przemiana odczuwalna zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują witalność i wspaniały wygląd.

pielęgnacja włosów kerastase

3. Teksturyzacja

Gest pielęgnacyjny nie wymagający spłukiwania. Oferuje skuteczną ochronę i zaskakujący blask. Przygotowuje włosy do stylizacji.

Historia

Kosmetyki Kerastase pojawiły się na rynku w 1964 r. Dziś ich zalety doceniają klienci z 54 krajów leżących na pięciu kontynentach. Kerastase to przede wszystkim innowacyjność produktów i najwyższa jakość komponentów. Zabiegi zostały stworzone po to, aby dbać o włosy, komfort i relaks klientów.

To również wykwalifikowani Fryzjerzy – Doradcy Kerastase, którzy potrafią profesjonalnie zadbać o najwyższą jakość zabiegu i komfort klienta.
To marka dla profesjonalnych fryzjerów, którzy rzeczywiście chcą się poświęcić dbałości o piękno kobiety. Tylko wykwalifikowani fryzjerzy są w stanie prawidłowo określić stan włosów i właściwie zastosować najlepszy program pielęgnacyjny.

Tylko najlepsi zyskali zaufanie

Kerastase sam wybiera najbardziej renomowane salony fryzjerskie – Instytuty Kerastase. Tylko najlepsze z polskich salonów mogą spełnić wymogi jakości. Kiedy to się stanie, Fryzjerzy z wyselekcjonowanych salonów, dzięki wielogodzinnym szkoleniom uzyskują tytuł Doradcy Kerastase.
Skąd tak wysokie wymagania? Jedynie wykwalifikowany Doradca  może odpowiednio ocenić kondycję Twoich włosów i w pełni o nie zadbać. To właśnie on profesjonalnie przeprowadzi Cię przez rytuał Kerastase, właściwie zaaplikuje wszystkie kosmetyki, wykona specjalistyczny masaż głowy i zapewni niepowtarzalną atmosferę. Jesteśmy dumni, że nasz salon może zapewnić Państwu ekskluzywne usługi na najwyższym poziomie.

Czym są rytuały Kerastase?

Rytuały Kerastase Paris to linia rewolucyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, stworzonych przez Dział Zaawansowanych Badań L’Oréal.

Wyjątkowa atmosfera, profesjonalni doradcy, specjalistyczny masaż głowy, dzięki któremu Kerastase w pełni wniknie w strukturę włosa, relaks i luksus.